Ümitköy Halı Yıkama

Ümitköyde Profesyonel Halı Temizleme

Yaşamkent Halı Yıkama  olarak Ankara’da müşterilerimizin halıları ne çeşit olursa olsun; ( Makine halısı, Makine Yün Halı, Shaggy Halı, Step Halı, Bünyan Halı, Hereke Halı, Döşemealtı Halısı, İpek Halı, Nepal Halı, Isparta Halısı, Kilim, El dokuma halı, Çin halısı, Yağcıbedir halı, Ladik Halı. ) profesyonel makinelerimiz, konusunda uzman ekibimiz ve hijyenik temizlik ürünlerimizle temizliyoruz.

Zaman içerisinde halılara nüfus eden toz ve akarların halılardan arındırılması gerekmektedir. Daha sağlıklı bir yaşam alanı için halıların yılda en az iki kere yıkanması tavsiye edilmektedir. Modern ve gelişmiş halı yıkama tesisimizde bulunan ısıtmalı ve nem kontrollü kapalı kurutma odamız sayesinde halılarınızı 4 Mevsim gönül rahatlığı ile yıkatabilirsiniz.
 
Özel uygulamalarımızla Mayt temizliği ve mükemmel hijyen
Halı Temizleme Merkezi olarak halılarınızı temizlemekle kalmıyor, MHS (Master Hygiene System) Hijyen Uygulamalarımızla Toz Akarları(Maytlar), bakteriler, mantarlar, virüsler ve zararlı mikroorganizmaları ortadan kaldırıyor ve halılarınızı steril hale getiriyoruz.

Özel Hijyen Hizmetimizi 3 adımda uyguluyoruz

  • Dezenfeksiyon
  • UV Uygulaması
  • Vakumlama

Koltuk Yıkama

Koltuk, kapene, oturma grubu, çekyatlarınızı çıkmayan lekelerden, kokulardan arındırarak adeta ilk günkü formuna kavuşturuyoruz.
Koltuk Yıkama sonrasında Ev tozu alerjisine son Koltuk Mikroplarına elveda leke ve kirlere yüzde doksan dokuz başarı yüzde yüz hijyenik koltuk yıkama Antibakteriyel Buharlı ve fırçalı Koltuk Yıkama ile koltuk takımlarınız İlk günkü gibi ter temiz yapıyoruz. Sizler için koltuk takımlarınız ne kadar önemli ise bizler içinde koltuk yıkama işlemimiz o kadar önemli

Perde Yıkama

Garantili ve Kesin Çözümlerle Kalitenin Adı Tek Bir Adreste Buluşuyor ve Perdeleriniz En İyi Şekilde Sizlere Teslim Ediliyor.
Kalite Tesadüf Değildir. Tüm Perde Çeşitleriniz Profesyonel Perde Yıkama Güvencesi ile Hijyene Kavuşurken Siz ise Keyfini Çıkaracaksınız. 
Ankara’nın her semtine ücretsiz servis imkanı bulunmaktadır. Sizde garantili Bir perde yıkama işlemi yaptırmak istiyorsanız bir telefonla ulaşabilirsiniz.

Yorgan Yıkama

Yorganınızın cinsine göre deterjan seçimi yapılarak ve 100 kiloluk yorgan yıkama makinemize atılmaktadır. Makinemiz ilk başta 50 litre su çekerek ön yıkama yapar. Böylelikle suyunu boşalttıktan sonra ana yıkamaya geçer. Ana yıkama da yorganın cinsine göre ısı derecesi ayarlanmaktadır. Aynı zamanda tekrar 50 litre su çekerek yaklaşık 2 saat kadar yıkama yapmaktadır. Yıkaması biten yorganlar kurutmaya alınmaktadır. Yorganlarınız tamamen Kapalı kurutma odalarında güneşe maruz kalmadan kurutulmaktadır. Kurutma işlemi bittikten sonra yorganlarınız ambalajlanarak servis araçlarımıza yüklenmektedir.

 

Ümitköy'de Halı Yıkamada %100 Leke Çıkartma Garantisi. Memnun Kalmadığınızda Para iade Garantisi. Tam Otomatik Makinelerde Antibakteriyel Yıkama %100 Kesin Çözüm. Kaliteli Hızlı Hizmet. Profesyonel Halı Yıkama. Ücret İade Garantisi. Ücretsiz

0312 235 2775