Araç Koltuğu Yıkama

Yerinde Araç Koltuğu Yıkama

Uzun yıllardır birlikte çalışan ekibimiz ve uzman kadromuz ile edindiğimiz tecrübeleri şimdide oto koltuk yıkama servisimiz ile zor durumda kalan müşterilerimize adeta bir yardım kapısı olmaktayız. Yaşamkent oto koltuk yıkama şirketi olarak yapılan son teknolojik hizmetler sonrasında araç koltuklarınız ilk günkü halini alarak güzel bir görünüme sahip olacaktır. Yapılan buharlı oto koltuk yıkama işlemi, tamamen doğal yöntemler kullanılarak ve hiç bir kimyasal madde kullanımı yapılmadan gerçekleştirilmektedir.

Kullanılan malzemelerin tamamen anti bakteriyel olması, mikroplardan ve bakterilerden kurtulmanıza yardımcı olmaktadır. oto koltuk yıkama şirketimizde aldığınız bu hizmetin ayrıcalıkları bu kadarla bitmiyor, yapılan işlemler sonrası araç koltuklarınız diğer işlemlere göre daha erken kurumaktadır. Ayrıca bu işlemlerde 40 derecelik sıcak su buharının kullanılması, tüm bakteriden kurtulmanıza neden olmaktadır.

Belediye otobüsleri ve diğer büyük firmaların oto koltuk yıkama işlemlerini yaptığımızı da belirtmeden geçmeyelim. Verdiğimiz hizmetleri belirterek ne kadar güvenilir ve işimizi hakkını vererek yaptığımızı siz değerli müşterilerimize belirtmek isteriz. Yaşamkent oto koltuk yıkama şirketimizde bizler işlem yaparken aracınızın yanında durup yapılan işlemleri yerinde izleyebilirsiniz. Buharlı oto koltuk yıkama sisteminin tercih edilmesinde büyük etken gösteren özellik olarak göze çarpan, kimyasal madde kullanılmaması müşterilerimizin sağlığı açısından da önemlidir. Bizlerde bu sebeplerden dolayı tamamen doğal yöntemler ile bu hizmeti vermekteyiz. Ayrıca sadece şirketimizde değil, bizlere elektrik temini yapabileceğiniz her yerde sizlere hizmet vererek siz değerli misafirlerimizi zor durumda bırakmıyoruz.

Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama işletmemiz size bu amaçla bir telefon kadar yakındır.

0312 235 2775