Yorgan Yıkama

Kaliteli Çözeltiler ile Temizliyoruz

Yorganların temiz olması, sağlıklı olması ve mis gibi kokması için bu konuda hazırlamış olduğumuz hizmetlerimizden istifade edebilirsiniz. Yaşamkent yorgan yıkama farkını görebilmek adına bize hemen ulaşıp hizmetlerimizi gözden geçirebilirsiniz. Sağlıklı uykunun olmazsa olmazı olan sağlıklı yorganlar için bizden destek alabilirsiniz.

Yaşamkent Yorgan Yıkama firmamız son teknoloji yorgan yıkama makinelerimizde, hijyenik şartlarda tüm yorganlarınızı yıkamaktadır. Firmamızda yorgan yıkama işlemi şu şekildedir. Yorganınızın cinsine göre deterjan seçimi yapılarak ve 100 kiloluk yorgan yıkama makinemize atılmaktadır. Makinemiz ilk başta 50 litre su çekerek ön yıkama yapar. Böylelikle suyunu boşalttıktan sonra ana yıkamaya geçer. Ana yıkama da yorganın cinsine göre ısı derecesi ayarlanmaktadır.

Aynı zamanda tekrar 50 litre su çekerek yaklaşık 2 saat kadar yıkama yapmaktadır. Yıkaması biten yorganlar kurutmaya alınmaktadır. Yorganlarınız tamamen Kapalı kurutma odalarında güneşe maruz kalmadan kurutulmaktadır. Kurutma işlemi bittikten sonra yorganlarınız ambalajlanarak servis araçlarımıza yüklenmektedir.

Yün yorgan, elyaf yorgan, pamuk yorgan, ve kaz tüyü yorganlar endüstriyel profesyonel makinelerimiz ce özel programlarla 40°'de yıkanmaktadır.

0312 235 2775