Step Halı Yıkama

Yaşamkent Step Halı Yıkama

Modern desenlerden oluşan ve evlerinize renk katan step halılar, zamanla kirlenmektedir. Oldukça maliyetli fiyatlar ile satışa sunulan bu özel halılarınızı yıkama sırasında telafisi olmayacak şekilde deforme edebilirsiniz. Bu nedenle iplik yapısına uygun yıkama yöntemleri ile nazikçe yıkama işlemi yürütülmelidir.

Yapısı itibari ile saf yünden üretildikleri için en sağlıklı halı türleri içerisinde bulunan step halılar, aynı zamanda bir o kadar da pahalı ürünlerdir.

Evlerinizde sağlığı ve şıklığını bir arada bulundurmak için sizlerde Step halıları tercih etmiş olabilirsiniz. Zaman içerisinde kirlenmiş olabilir, temizlik ve yıkama işlemleri için step halı türünü en yakından tanıyan Yaşamkent halı yıkama firmamızı gözünüz kapalı bir şekilde tercih edebilirsiniz. Step halıya özel oluşturulmuş yıkama tesislerimiz sayesinde halılarınız zarar görmeden itinalı bir şekilde yıkanır ve temizlenir. Step halı yıkama konusunda uzmanlaşmış bir duruma gelen firmamız, özel yıkama havuzları içerisinde halının şekline ve tüy yapısına zarar vermeden özel bitkisel içerikli deterjanlar ile yıkamaktadır. Step halıların taban türü diğer halılara göre farklı yani astarlı olduğundan ötürü normal halı koşullarında kesinlikle yıkanamaz. Bu şekilde halınız deforme olarak kullanılamaz bir hal alır.

Hav boyu bir hayli uzun olan Step halılarda tüm kir, toz ve partiküller halının dibine çöker. Hem halınıza zarar vermeden hem de halı üzerinde barınan kir ve lekeleri derinlemesine temizlemek için firmamız görülmemiş Step halı yıkama hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunar. Step halılarınıza ödediğiniz paranın çöpe gitmemesi, evlerinizin hem şık hem de yumuşacık halılar ile sıcak bir ortama bürünmesi için sizlerde yıkama işlemlerinde işinin ehli firmamızı tercih edebilirsiniz. Saf yün üretimi olan step halılarınızın itinalı bir şekilde temizlenerek ilk günkü şekliyle sizlere ulaştırılmasını isterseniz temizlik ve yıkama konusunda müşterisine güvence veren Yaşamkent halı yıkama firmamızı tercih edebilirsiniz.

Step halı yıkama konusunda kendini aşmış, başta İstanbul olmak üzere çevre illere hizmet vermekte olan firmamız tüm step halılarınızı uygun talimatlar çerçevesinde yıkar ve temizler. Sizlere ise yumuşacık halının üzerinde keyif sürmesi kalır.

Modern desenlerden oluşan ve evlerinize renk katan step halılar, zamanla kirlenmektedir

0312 235 2775